Právě zlevněno

Nepřehlédněte


» O nás
O násVoňavý svět, kde se cítíte dobře

 

Iveta Zábranská

 

Miluji vůně pro jejich schopnost vytvořit dobrou náladu a prostředí, kde se cítím dobře. V roce 2011 jsem se s bytovými parfémy setkala poprvé a příjemný pocit, který ve mě zanechala vůně Mango & Papaya mě inspiroval k založení Světa bytových vůní. Za celý tým, který se stará o vaši spokojenost vám přeji příjemné nakupování a mnoho radosti s bytovými vůněmi.

 

Iveta Zábranská
majitelka Svět bytových vůní

  

 

Staráme se o zákazníka, jak bysme chtěli aby se někdo staral o nás

 

Bezkonkurenční výběr kvalitních vůní

 

 

 

Dobrý pocit z nákupu

 

  • jsme specialisti a odborně vám poradíme s výběrem
  • držíme ceny dopravy při zemi, doručujeme od 40 Kč
  • zboží si můžete vyzvednout na více než 1000 výdejních místech v ČR a na Slovensku
  • bezpečný nákup s certifikáty Ověřeno zákazníky a Garance nákupu
  • zákazníci nás doporučují dle reálných hodnocení na Heureka.cz
  • prodáváme pouze produkty u kterých jsme si jistí kvalitou a nezávadností

 

 

Bonusy pro stálé zákazníky

 

 

 

Stabilní rodinný podnik od 2011

 

Svět bytových vůní je s více než 3000 vonnými produkty od 20 světových značek největším specializovaným obchodem s bytovými vůněmi u nás a ročně obslouží tisíce zákazníků. Této pozice jsme dosáhli specializací na jeden typ sortimentu, kvalitními produkty ke kterým se zákazníci vrací, profesionáním poradenstvím a především díky důvěře zákazníků. V současné době provozujeme prodejnu ve Zlíně a internetový obchod s vlastním skladem, který působí v České republice a na Slovensku.

 

 

Vlastní videorecenze vůní a produktů

 

 

Recenze vůní z e-shopu Svět bytových vůní, reálné zkušenosti nebo rady a tipy jak si provonět domácnost můžete sledovat na osobním YouTube kanálu Iveta Zábranská. Oficiální YouTube kanál Svět bytových vůní vám pak poskytne detailnější pohled na vybrané produkty a pravidelné informace z dění u nás, jako například losování výherců slevy pro zákazníky, kteří nám píšou recenze na Heureka.cz. Tyto videa a videorecenze najdete také u vybraných produktů a kategoriích e-shopu.

 

 

Partner firemních zákazníků

 

Svět bytových vůní je partnerem firemních zákazníků ve velkoobchodním prodeji, jednorázovém odběru s individuální cenovou nabídkou a profesionální spoluprací v oblastech Scent marketingu. Přímo nás kontaktujte pro více informací.

 

Firemní zákazníci

Naše produkty našli uplatnění v autosalonech, kancelářích, recepcích hotelů a restaurací, wellness, kosmetických, masážních a interiérových studiích, na společenských akcích a obchodních prezentacích. Pravidelně dodáváme vůně jako dárky zaměstnancům a obchodním partnerům pro firmy ze všech odvětví.

 

Scent marketing

Profesionálně se věnujeme aplikací vůní v rámci Scent marketingu a Scent brandingu. Využíváme naše zkušenosti s působením vůní na lidskou psychiku a na základě analýzy prostředí, individuálních požadavků a přání klienta vytváříme funkční provonění na klíč pro posílení produktivity, podporu prodeje nebo odlišení značky.

 

Affiliate program

Objektivně zhodnotíme, zda je vhodné partnerský program startovat a pokud ano, poskytujeme partnerům plnou podporu při zavedení Affiliate programu v on-line i off-line prodejích. Našimi partnery jsou provozovatelé internetových stránek, kamenných prodejen i poskytovatelé služeb s relevantní nabídkou.

 

 

Voňavý obchod ve Zlíně

 

Svět bytových vůní má sídlo ve Zlíně, kde je také sklad zboží odkud putují zásilky zákazníkům do celé České republiky a na Slovensko. Současně s internetovým obchodem provozujeme v centru Zlína také prodejnu s odborně vyškoleným personálem.