» O nás
O násSvět, kde se cítíte dobře

 

Iveta Zábranská

 

Miluji vůně pro jejich schopnost vytvořit dobrou náladu a prostředí, kde se cítím dobře. V roce 2011 jsem se s bytovými parfémy setkala poprvé a příjemný pocit, který ve mě zanechala vůně Mango & Papaya mě inspiroval k založení Světa bytových vůní. Za celý tým, který se stará o vaši spokojenost vám přeji příjemné nakupování a mnoho radosti s bytovými vůněmi.

 

Iveta Zábranská
majitelka Svět bytových vůní

  

 

Staráme se o zákazníka, jak bysme chtěli aby se někdo staral o nás

 

Kvalitní bytové vůně

 

 

 

Dobrý pocit z nákupu

 

  • Jsme specialisti a odborně s výběrem vůně poradíme
  • Držíme ceny dopravy při zemi, doručujeme od 40 Kč
  • Zboží si můžete vyzvednout na více než 1000 výdejních místech
  • Bezpečný nákup s certifikáty Ověřeno zákazníky a Garance nákupu
  • Zákazníci nás doporučují dle reálných hodnocení na Heureka.cz
  • Provozujeme kamennou prodejnu s vlastním skladem

 

 

Bonusy pro stálé zákazníky

 

 

 

Stabilní rodinný podnik

 

Svět bytových vůní je s více než 3000 vonnými produkty od 16 světových značek největším specializovaným obchodem s bytovými vůněmi u nás a ročně obslouží tisíce zákazníků. Této pozice jsme dosáhli specializací na jeden typ sortimentu, profesionáním poradenstvím a díky důvěře zákazníků. V současné době provozujeme prodejnu ve Zlíně a internetový obchod, který působí v České republice a na Slovensku.

 

 

Partner firemních zákazníků

 

Svět bytových vůní je partnerem firemních zákazníků ve velkoobchodním prodeji, jednorázovém odběru s individuální cenovou nabídkou a profesionální spoluprací v oblastech Scent marketingu.

 

Firemní zákazníci

Naše produkty našli uplatnění v autosalonech, kancelářích, recepcích hotelů a restaurací, wellness, kosmetických, masážních a interiérových studiích, na společenských akcích a obchodních prezentacích. Pravidelně dodáváme vůně jako dárky zaměstnancům a obchodním partnerům pro firmy ze všech odvětví.

 

Scent marketing

Profesionálně se věnujeme aplikací vůní v rámci Scent marketingu a Scent brandingu. Využíváme naše zkušenosti s působením vůní na lidskou psychiku a na základě analýzy prostředí, individuálních požadavků a přání klienta vytváříme funkční provonění na klíč pro posílení produktivity, podporu prodeje nebo odlišení značky.

 

Affiliate program

Objektivně zhodnotíme, zda je vhodné partnerský program startovat a pokud ano, poskytujeme partnerům plnou podporu při zavedení Affiliate programu v on-line i off-line prodejích. Našimi partnery jsou provozovatelé internetových stránek, kamenných prodejen i poskytovatelé služeb s relevantní nabídkou.

 

 

Voňavý obchod ve Zlíně

 

Internetový obchod Svět bytových vůní a sklad zboží má sídlo ve Zlíně, odkud putují zásilky zákazníkům do celé České republiky a na Slovensko. Současně s internetovým obchodem provozujeme v centru Zlína také kamennou prodejnu s odborně vyškoleným personálem.


Prodejna Svět bytových vůní ve Zlíně Vonné svíčky Yankee Candle Vůně do prádla Millefiori Milano Aroma difuzér Parfum Berger a katyltická lampa Lampe Berger Katalytické lampy Lampe Berger Kompletní sortiment značky Millefiori Milano Maskot mops Max Vykuřovadla Essenza & Natura