Vážení zákazníci, neděle 16. prosince je posledním dnem pro objednání dárků, aby s jistotou dorazily do Štědrého dne. Aktuálně je doba doručení od 1 do 3 pracovních dnů, avšak počítejte s možným prodloužením vzhledem k vytížení dopravců. Využívejte online platbu nebo dobírku místo bankovního převodu, urychlíte tím vyřízení objednávky.

Právě zlevněno

Nepřehlédněte


Úvod » Elektrické aroma přístroje » Vůně do zásuvky

Vůně do elektrické zásuvky

 

 

Vůně do zásuvky jsou ideální pro dlouhotrvající a stálé provonění interiéru. Stačí je zasunout do elektrické zásuvky a vůně se bude po dobu jednoho měsíce uvolňovat do prostoru. Po vypotřebování náplně stačí vyměnit náhradní náplň se stejnou nebo novou vůní.


Výrobce:
Charakter vůně:
nejprodávanější

 

 

 

Bezpečné provonění

 

Vůně do zásuvky se nepřevrhnou tak snadno jako aroma difuzér s tyčinkami, nevylijou se jako vonná svíčka s roztaveným voskem a sami se vypnou po vypotřebování náplně. Jsou proto ideálním způsobem provonení místo vonné svíčky nebo aroma difuzéru s tyčinkami v domácnosti s malými dětmi nebo domácími mazlíčky.

 

 

Malé ale výkonné

 

Vůně do zásuvky dokonale splynou s interiérem a kromě vůně je nevnímáte. Mají skvělou výdrž přibližně jeden měsíc podle velikosti místa a intenzity provonění, kterou lze nastavit. Přes malé rozměry jsou to pracanti s vonným výkonem dostatečným k provonění obývacího pokoje.