Právě zlevněno

554 Kč (20 €)
ihned k odeslání

27. 06. 2018

Vuudh je zážitek pro všechny smysly ► VIDEO

obrázek: aroma difuzér Star s tyčinkami ve tvaru větviček získal mezinárodní ocenění za design a je "vlajkovou lodí" mezi produkty Vuudh

 

Videorecenze 

 

 

Atmosféra cestování po exotických místech Asie

 

Značka Vuudh pochází z Thajska a byla založena v roce 2009. V nabídce má 8 vůní, které jsou inspirované cestami po Asii a metropolemi jako Bangkok, Phuket, Singapur, Tokyo, Bombaj, Šanghaj a další. Unikátní kultura, umění, architektura, botanika, životní styl i chutě a vůně místní kuchyně se promítly do interiérových parfémů a také do designu aroma difuzérů nebo vonných svíček.

 

obrázek: prodejna Vuudh v Thajsku

 

 

Zaměřeno na přírodní složení

 

Designové aroma difuzéry, vonné svíčky, interiérové spreje a vonné sáčky Vuudh obsahují pouze čisté esenciální oleje, které tvoří výtažky z rostlin, květů, plodů a dřevin. Použití esenciálních olejů bez alkoholu znamená plnohodnotný zážitek z vůně s jejími blahodárnými účinky na psychiku a také pomalejší prchání náplní.

 

obrázek: aroma difuzéry Star a Immortality (vlevo), vonná svíčka a interiérový sprej (vpravo) s vůní Mumbai (Měsíční růže)

 

 

Blahodárné účinky esenciálních olejů

 

Pro výrobu vonných esencí Vuudh se využívají rostliny, květy, plody a dřeviny dovezené přímo z oblastí, kterými jsou inspirované jednotlivé vůně – Phuket, Bombaj, Singapur, Šanghaj a další. Každou vůni tvoří směs minimálně dvou esenciálních olejů a jejich aromaterapeutických účinků, které blahodárně působí na lidskou psychiku. Účinky esenciálních olejů se ve vonných směsích vzájemně doplňují a dochází k tzv. synergickému efektu. Výsledný terapeutický efekt je tak větší než účinky esenciálních olejů použitých samostatně.

 

obrázek: jasmín, magnólie, geránium, růže, pomerančový květ, levandule, santalové dřevo, ylang ylang a lotosový květ

 

obrázek: máta peprná, šalvěj, rozmarýna, bazalka, pomeranč, citronová tráva, yuzu a citron

 

 

Vůně vypráví příběh míst a měst

 

Phuket (Citronová tráva a levandule)

"Při cestě dolů po úzké stezce k útesu s výhledem na Andamanské moře se naše džíny otíraly o citrónovou trávu a uvolnily svěží vůni, která se spojila s mojí levandulovou kolínskou. Vnímali jsme tu vůni, drželi se za ruce a pozorovali dramatický západ slunce z „Perly Orientu“."

Vzdušné aroma citronové trávy dodává parfému přijemný svěží nádech a stimulující účinky. Typicky nasládlé bylinkové aroma levandule přispívá k hluboké relaxaci a navození atmosféry odpočinku.

Zobrazit produkty

 

Bangkok (Siamský jasmín)

"Když jsem se procházel uvnitř chrámu a v černobílých fotografiích zachycoval hru světel a stínů architektury, cítil jsem se povznesen ryzí sladkou vůní jasmínu, která pronikala ze spletených girland do zdejšího tropického ovzduší."

Jasmín je symbolem lásky a duševní touhy, jeho sladká vůně působí na mysl i emoce jako afrodiziakum, podporuje energii srdce, uklidňuje a snímá napětí. Pro výrobu esenciálního oleje je sklízen přímo ze stromu, buď večer nebo brzy ráno, kdy má nejsilnější aroma.

Zobrazit produkty

 

Chiangmai (Himalájská magnólie)

"V klasickém severském milostném příběhu muž nalézá svojí pravou lásku tak, že následuje vůni květů magnólie, které zdobí její dlouhé vlasy. Tento příběh mě přiměje rozhlídnout se jestli neuvidím krásnou dívku pokaždé, když ve Chiangmai ucítím magnólie."

Uvolňující romantické aroma magnólie vytváří blahodárnou atmosféru pokoje a harmonie.

Zobrazit produkty

 

Singapore (Santalové dřevo a pomerančový květ)

"Při chůzi mezi barevnými koloniálními budovami Čínské čtvrti a naslouchaní obchodníků dohadujících se ze zákazníky jsem ucítil hřejivě sladkou vůni pomerančových květů a aromatického santalového dřeva, která vycházela z tradičního obchodu z bylinami. Tato bohatá směs vůní dokonale vystihla harmonické prolnutí kultur na tomto malém ostrově." 

Bohaté hřejivé aroma santalového dřeva se zemitými a lehce balzámovými tóny je známé pro jeho schopnost navodit hluboký vnitřní klid a tradičně se používá při meditaci a modlitbě. Příjemná vůně pomerančového květu ve které se mísí hořké i ovocné tóny má stimulující účinky na psychiku, pomáhá uvolnit potlačené emoce, vyvolává naději a radostné pocity.

Zobrazit produkty

 

Mumbai (Měsíční růže)

"Při procházce před večeří ke mne přistoupilo malé děvčátko s hrstí plnou voňavých růžových girland. Vůně byla tak intenzivní a dokonale zrcadlila krásu „Královského náhrdelníku“ - osvětleného pobřeží Bombaje."

Smyslná vůně růže vede k lásce a přijetí, posiluje v překonání beznaděje, zármutku a dodává víru, že jsme schopni znovu milovat. Růže byla zasvěcena řecké bohyni lásky, krásy a plodnosti Afrodite a řecká básnířka Sapfó nazývala růži „královnou květin“.

Zobrazit produkty

 

Beijing (Lotos)

"Během horkého letního odpoledne jsem našel útočiště pod stínem vrby v zahradách Letního paláce. Chladivým vánkem se nesla vůně lotosů kvetoucích majestátně uprostřed Smaragdového jezera a překrásná atmosféra se dotkla všech mých smyslů. Lotos symbolizuje čistotu a osvícení, o které bychom měli všichni usilovat."

Parfém tvoří směs esenciálních olejů Lotosového květu a Ylang Ylang, které mu dodávají povznášející atmosféru pokoje a míru. Lotosový květ harmonizuje tělo i mysl a působí jako sedativum. Ylang Ylang má schopnost uvolňovat a povznášet, která se pevně pojí s jeho afrodiziakální silou a smyslným aromatem.

Zobrazit produkty

 

Shanghai (Pomeranč a jasmín)

"Při procházce po večeři jsem obdivoval historické budovy ve čtvrti Bund a zachytil vůni kvetoucích pomerančovníků snoubící se s jasmínem, která se linula z jedné soukromé zahrady. Toto vyvážené aroma svěžích a sladkých tónů mi připomnělo unikátní rovnováhu mezi evropskou a čínskou kulturou v této části Šanghaje."

Slunečně teplé a sladké aroma pomeranče uvolňuje napětí a frustraci, rozproudí energii, navodí radost a zvedne náladu. Sladká vůně jasmínu působí na mysl i emoce jako afrodiziakum, podporuje energii srdce, uklidňuje a snímá napětí.

Zobrazit produkty

 

Tokyo (Yuzu)

"Zářivé světla a nepřetržitý proud energie jsou typické pro noční Tokio. Když jsem kráčel malou boční uličkou, ucítil jsem úžasnou citrusovou vůni čerstvého Yuzu, která se vznášela od nedalekého ovocného trhu. Neodolal jsem a několik si jich koupil do hotelu, jejich energie mi pokaždé pomůže uvolnit napětí a stres z celého dne."

Nevšední vůni japonského ovoce Yuzu lze přirovnat k osvěžujícímu letnímu koktejlu grepu, mandarinky a pomeranče. Jeho aroma vnáší do interiéru radostnou atmosféru a není člověk, který by si Yuzu hned nezamiloval. Esenciální olej z Yuzu je vyhledávaný pro své zklidňující účinky, schopnost odbourávat stres a napětí.

Zobrazit produkty

 

 

Designové aroma difuzéry a náplně Vuudh

 

Vuudh nabízí tři varianty aroma difuzérů Star, Imortality a Shell, které lze koupit v sadě s vůní a tyčinkami ve tvaru větviček nebo samostatně jako skleněnou nádobu do které stačí vložit tyčinky zakoupené zvlášť. Velikost difuzérů Vuudh je vhodná k provonění středně velké místnosti jako obývací pokoj. Náhradní náplně do aroma difuzérů Vuudh jsou dodávané v elegantní nádobě Shell z opálového skla, která slouží jako další aroma difuzér a součástí balení jsou i náhradní tyčinky ve tvaru větviček.

 

obrázek: aroma difuzér Star s tyčinkami ve tvaru větviček získal mezinárodní ocenění za design

 

obrázek: aroma difuzér Immortality je dostupný v sadě s náplní a tyčinkami nebo jako samostatná skleněná nádoba

 

obrázek: náplně do difuzéru jsou dodávané v nádobě Shell z opálového skla (vlevo) včetně tyčinek

 

Videorecenze 

 

 

Parfémované svíčky Vuudh

 

Luxusní vonné svíčky ve vázách z opálového skla s kovovým víčkem obsahují hluboce parfémovaný rostlinný vosk. Jsou dostupné ve velikosti 190 g a 35 g jako cestovní svíčky. Vonné svíčky Vuudh jsou úhledně zabalené v luxusní dárkové krabičce a skvěle se hodí jako dárek.

 

obrázek: vonné svíčky Vuudh

 

Videorecenze 

 

 

Praktické interiérové spreje Vuudh

 

Praktické interiérové spreje se výborně hodí k rychlému provonění interiéru doma v kanceláři a v autě. Díky vysoké koncentraci vonné esence stačí jedno stříknutí a během chvilky se parfém rozvine a provoní prostor.

 

obrázek: interiérové spreje Vuudh

 

 

Vonné sáčky Vuudh k provonění auta a malých prostor

 

Barevné vonné sáčky Vuudh jsou určené k provonění malých a uzavřených prostor jako interiér auta, zásuvka, šatní skříň nebo kabelka či cestovní zavazadla. Po vyprchání vonné esence je lze jednoduše oživit interiérovým sprejem se stejnou nebo jinou vůní.

 

obrázek: vonný sáček Vuudh

 

 

Dárek, který je radost otevřít

 

Z každého produktu Vuudh je cítit mimořádný smysl pro detail, prvotřídní kvalita materiálů a zpracování. To vše pečlivě zabaleno v luxusním dárkovém balení, které je radost otevřít.

 

obrázek: aroma difuzér Immortality v sadě 2 v 1 s tyčinkami ve tvaru větviček, dalším difuzérem Shell a náplní s interiérovým parfémem Bangkok

 

Přejít naaroma difuzéry Vuudh
Přejít nanáplně do aroma difuzéru Vuudh
Přejít nainteriérové spreje Vuudh
Přejít navonné svíčky Vuudh
Přejít navonné sáčky Vuudh


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ