Právě zlevněno

35 Kč (1 €)
ihned k odeslání
41 Kč (2 €)
ihned k odeslání
1 012 Kč (37 €)
ihned k odeslání

Nepřehlédněte

779 Kč (29 €)
ihned k odeslání
554 Kč (20 €)
ihned k odeslání

Yankee Candle

Yankee Candle je jednou z amerických legend, které zná celý svět

 

Není mnoho značek, které by vzbuzovaly tak vášnivé emoce a takovou věrnost svých fanoušků jako Yankee Candle, největší světový výrobce vonných svíček.

 

 

 

50 let historie a 200 milionů svíček ročně

 

Značka vznikla jak už to tak bývá vlastně pouhou náhodou v roce 1969 v americkém Massachusetts a dokázala za téměř 50 let své existence přinést desítkám miliónům lidí do jejich domácností harmonii aktuálního ročního období a podpořit kouzlo Vánoc. Když tehdy šestnáctiletý Mike Kittredge vyrobil svou první svíčku pro maminku k Vánocům (rozpustil voskovky ve staré troubě, nalil vosk do krabice od mléka a doprostřed umístil provázek, co našel v kuchyni), netušil, že se z Yankee Candle stane jedna z nejžádanějších značek na trhu, která produkuje více než 200 miliónů svíček ročně.

 

 

Výroba v USA a od roku 2017 i v České republice

 

Vůně, vyráběné špičkovými technologiemi v moderní továrně v Massachusetts a od roku 2016 také v České republice, která bude zásobovat celý evropský trh, obsahují přírodní vonné extrakty, používají parafín v potravinové kvalitě a 100% bavlněný knot je u každé svíčky ručně rovnán. Rozjezd i ladění výrobní technologie, která byla převzata přesně podle amerického vzoru, má na starosti zkušený Mike Ryan. Nejširší výběr vůní, kvalitní zákaznický servis a špičková kvalita jsou krédem, ve kterém je Yankee Candle nekompromisní.

 

 

Užitečné rady a tipy jak na Yankee Candle

 

Vše co potřebujete vědět o Yankee Candle na jednom místě. Na stránce Jak na Yankee Candle najdete odpovědi na často kladené otázky, rady a užitečné tipy týkající se témat jako první zapálení svíčky, odstranění tunelu, co znamená votivní svíčka, nejprodávanější vůně, doba hoření, vůně měsíce a mnoho dalšího.

 

 

Nakupovat Yankee Candle

 

Ve Světě bytových vůní najdete kompletní sortiment vůní Yankee Candle v těchto kategoriích:

Vonné svíčky
Votivní svíčky
Vonné vosky
Aromalampy
Elektrické aromalampy
Vůně do elektrické zásuvky
Dárkové sady
Vůně do auta
Svícny na vonné svíčky
Svícny na votivní svíčky
Stínítka na vonné svíčky
Doplňky pro vonné svíčky
Vonné perly
Čajové svíčky

 

 

Další značky