Právě zlevněno

Nepřehlédněte

65 Kč (2 €)
ihned k odeslání
950 Kč (35 €)
ihned k odeslání

Blog

Píšeme články o vůních s novinkami, užitečnými radami a tipy na provonění bytu, domu či interiéru. Máte tip na článek? Napište nám o něm.

Účinky esenciálních olejů na zdraví a psychiku

18. 05. 2018

Přehled aromaterapeutických účinků vám pomůže s výběrem vhodného esenciálního oleje k prevenci, regeneraci či zmírnění zdravotních a psychických potíží.

celý článek

Navštívili jsme Max Benjamin v Irsku ► VIDEO

15. 05. 2018

V dubnu jsme navštívili Max Benjamin v Irsku a chceme s vámi sdílet naše okouzlení. Jsme unešeni kvalitou všeho co tato značka tvoří – od designu balení až po úžasnou expozici ve vstupní hale.

celý článek

Jarní očista domácnosti proti sezónní alergii

13. 05. 2018

Katalytická lampa představuje obrovskou pomoc pro každého, kdo trpí dráždivými domácími alergiemi. Účinně eliminuje prachové částice, bakterie a mikroorganismy z ovzduší a zároveň vytváří čisté a příjemně provoněné prostředí.

celý článek

10 oblíbených esenciálních olejů, které vám doma nesmí chybět

05. 05. 2018

Mají léčivé a hojivé vlastnosti, široké spektrum blahodárných účinků na zdraví i psychiku a jsou vhodné pro každodenní využití. Těchto 10 esenciálních olejů by vám nemělo chybět v domácí lékarničce jako první pomoc při různých zdravotních i psychických potížích.

celý článek

Poslechněte si praskání dřevěného knotu svíčky WoodWick ► VIDEO

02. 05. 2018

Vonné svíčky WoodWick vyráběné v USA přináší skutečné potěšení z luxusní vůně a autentického zvuku praskajícího ohně v krbu díky dřevenému knotu.

celý článek

Lampe Berger slaví 120 let a mění se na Maison Berger Paris ► VIDEO

02. 05. 2018

Při příležitosti svého 120. výročí přichází společnost Lampe Berger se změnou názvu. Nyní bude používat jméno Maison Berger Paris, které lépe reflektuje odkaz i budoucnost výrobků značky Lampe Berger a Parfum Berger.

celý článek