Elektrické aroma difuzéry Maison Berger Paris NIGHT & DAY

Maison Berger ParisElektrický aroma difuzér NIGHT & DAY (Noc a den) od francouzského výrobce Maison Berger Paris s funkcí buzení jemnou vůní, pulzujícím světlem a relaxační melodií vám pomůže lépe usnout a zpříjemní probuzení. Ke klidnému spánku přispívá i složení náhradních náplní obohacených o esenciální oleje, které mají uklidňující účinek. Okouzlí vás přírodními materiály, které jsou příjemné na pohled i na dotek a v ložnici vynikne jako nádherný doplněk.

#showmore#

Bude se vám líbit

pomůže vám usnout a zpříjemní probuzení
při usínání rozptyluje jemnou vůni
probudí vás ve 3 fázích vůní, světlem a melodií

vybírat můžete z 5 relaxačních melodií
kvalitní zpracování ze skla, kovu a dřeva

LED podsvícení tlumeným světlem
náplně obsahují výtažky z rostlin s blahodárnými účinky
vůně uvolňují napětí a pomáhají navodit zdravý spánek
náplň vydrží 30 použití a potom lze dokoupit náhradní se stejnou nebo jinou vůní
displej zobrazuje čas, budík a stav náplně
snadné nastavení a bezúdržbový provoz
funguje v naprosté tichosti

Při nákupu zvažte

není určen pro dlouhodobé a stálé provonění

Společník při usínání a vstávání

Difuzér NIGHT & DAY vám pomůže lépe usnout tím, že po dobu 5 minut rozptýlí jemnou vůni a v ložnici vytvoří relaxační atmosféru. Doprovází i při vstávání a ráno vás postupně probudí ve 3 fázích rozptýlením vůně po dobu 5 minut, pulzujícím tlumeným světlem a 1 z 5 relaxačních melodií, kterou si zvolíte. Ke klidnému spánku přispívá i složení náplní obohacených o esenciální oleje, které mají uklidňující účinek.

Luxusní doplněk interiéru

Okouzlí vás přírodními materiály, které jsou příjemné na pohled i na dotek a v ložnici vynikne jako nádherný doplněk. Difuzér NIGHT & DAY je vyrobený ze skla, kovu a dřeva. Skleněný váleček, který zdobí rostlinný motiv se každé ráno rozzáří teplým světlem jako slunce. Prstenec z matného stříbrného kovu s dřevěným podstavcem na kterém je vygravírované logo Maison Berger Paris mu dodávají punc luxusu.

Snadné nastavení a použití

První nastavení zvládnete do minuty a pak už funguje automaticky. Ráno se sám aktivuje jako budík a před spaním ho spustíte jednoduchým stisknutím tlačítka. Po připojení difuzéru NIGHT & DAY do zásuvky stačí do horního otvoru zasunout náplň a dotykovými tlačítky nastavit čas, budík a melodii. Displej na přední straně vás informuje o čase, nastaveném budíku a stavu náplně. V noci můžete podsvícení displeje nechat aktivní nebo vypnout pro nerušený spánek.

Probouzejte se odpočatí

Náplně do difuzéru NIGHT & DAY obsahují výtažky z rostlin, které mají blahodárný vliv na spánek a jsou pojmenované podle jejich účinků Relax (Uvolnění), Dream (Hluboký spánek), Wake Up (Probuzení) a D-Stress (Proti stresu). Vybírat můžete ze 4 vůní kolekce Aroma, které vás uvolní, pomůžou rychleji usnout a navodí hluboký spánek, takže se budete probouzet odpočatí. 1 náplň vydrží 30 použítí a po vypotřebování stačí vyměnit náhradní se stejnou nebo jinou vůní.

  Maison Berger Paris

Francouzská ikona již více než 120 let

Francouzský výrobce Maison Berger Paris sídlící v samotném srdci Normandie je přední světovou značkou v oblasti kvality ovzduší v interiérech díky vlastnostem katalytických lamp čistit vzduch a odstraňovat nežádoucí pachy. Historie tohoto vynálezu sahá až do roku 1898, kdy lékárník Maurice Berger vyrobil první katalytickou lampu pro nemocniční sály, která byla posléze pro svůj inovativní proces čištění vzduchu patentována. Vedle katalytických lamp najdete v nabídce Maison Berger Paris moderní elektrické aroma difuzéry, elegantní aroma difuzéry s tyčinkami, luxusní vonné svíčky a designové vůně do auta. Produkty Maison Berger Paris vznikají ve spolupráci s předními světovými designéry a parfuméry z Grasse. Jsou vyvíjeny s náležitou pečlivostí dle specifikací, které patří k nejpřísnějším na světě a zaručují, že skutečně přispívají ke zlepšení kvality života.