Maison Berger Paris – náplň do katalytické lampy Proti komárům (Neutrální), 500 ml

Kód: 115066
395 Kč –25 %
5891 lampe berger napln do katalyticke lampy proti komarum neutralni 500 ml
395 Kč –25 % 296 Kč 245 Kč bez DPH
Skladem (> 5 ks)
Můžeme doručit do:
25.2.2020

Neutrální náplň do katalytické lampy Lampe Berger s aktivní látkou, která má repelentní účinky proti komárům a drobnému hmyzu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Náplň do katalytické lampy Proti komárům (Anti Mosquito) je k dispozici jako Neutrální (bez parfemace) nebo s parfémem Vůně moře. Obsahuje účinnou látku s prokazatelnými repelentními účinky, kterou je Prallethrin. Jedná se o běžně používanou látku a její koncentrace v náplni je 0,08%, což může být ve srovnání s některými jinými volně dostupnými repelentními přípravky na trhu až 20 krát méně. Prallethrin je známý svojí vysokou a rychlou účinností a jeho používání je v souladu s Evropskou směrnicí pro biocidní přípravky. Je účinný např. proti mouchám, komárům, blechám a mravencům. Unikátní způsob katalytické reakce umožňuje velice nízkou koncentraci účinné látky při prokázaných účincích v celém prostoru (ve srovnání se sprejem či a elektrickým odpařovačem,  které působí lokálně). Katalytická lampa zároveň nevyžaduje napájení ve srovnání s elektrickými odpařovači. Insekticid začíná působit již během prvních 5 minut (komáři, mravenci), 10 minut (mouchy) či 15 minut (blechy, larvy blech). 100% eliminace nežádoucího hmyzu přetrvává 8 hodin.

 

Zdravotní upozornění

Náplň do katalytické lampy Anti Mosquito může být použita maximálně jednou denně, při dodržení maximální doby trvání (1 min na m3). Prallethrin není senzibilizující, mutagenní či karcinogenní a zároveň nevykazuje reprodukční toxicitu. Je toxický pro vodní organismy, včely a mírně toxický pro ptáky, proto se používání katalytické lampy s náplní Anti Mosquito doporučuje v místnostech bez přítomnosti těchto živočichů. Před používání si pozorně přečtetě informace o výrobku, které jsou umístěny na zadní etiketě.

 

Doba provonění

20 hodin difúze a 80 hodin vonného účinku v místností běžné velikosti (10 m2)

 

Kvalita a zdravotní nezávadnost

Výrobky Lampe Berger odpovídají striktním a náročným kvalitativním normám, které zaručují, že skutečně přispějí ke zlepšení kvality vašeho života.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Náplně do katalytické lampy Maison Berger Paris
Provedení: náplň do katalytické lampy
Objem: 500 ml
Charakter vůně: funkční
? Doba provonění: 80 hodin
Země původu: Francie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Maison Berger ParisRyze francouzská značka Maison Berger Paris už více než 120 let voní v interiérech různého charakteru. Obývacími pokoji, koupelnami, kuchyněmi, ale i čekárnami u lékaře, kancelářemi nebo obchody se linou vůně moře, ovocných nektarů, lněných květů, dřeva nebo čerstvě vypraného prádla. Obzvláště v letních měsících ale oceníte i praktické vůně proti komárům nebo vůně, které umí pohltit pach tabáku nebo domácích mazlíčků. Katalytické lampy Maison Berger Paris umí zbavit vzduch bakterií, dezinfikují interiér a díky katalytické reakci hoří bez přítomnosti plamene a kouře. Jsou zdravotně nezávadné a byly vyrobeny pod dohledem zkušených parfumérů. Vedle katalytických lamp najdete v nabídce i aroma difuzéry, polymerové tyčinky či vonné svíčky. Maison Berger Paris je přední značkou v otázce kvality ovzduší v interiérech, a to díky vlastnostem katalytických lamp čistit vzduch a odstraňovat nežádoucí pachy. Produkty Maison Berger Paris jsou vyvíjeny s náležitou pečlivostí, podle specifikací, které patří mezi nejpřísnější na světě a které dokonce překračují kritéria oficiálních norem. Vonné produkty značky Maison Berger Paris do ovzduší vypouští pouze certifikované látky a zkoušky prováděné nezávislou laboratoří potvrzují, že během difúze nebyly nikdy nalezeny látky BTEX (benzen, toluen, etylbenzen, xylen, styren, naftalen, formaldehyd a acetaldehyd). Od dodavatelů Maison Berger Paris nakupuje pouze vysoce kvalitní suroviny. Aby bylo možné vyrobit ty nejlepší možné vůně, požaduje u dodavatelů zajistit testování surovin v rámci kvality a charakteru vůně, síly difúze a vnímané kvality vůně po rozptýlení. Pro vytvoření vůně Maison Berger Paris používají francouzští mistři parfuméři přírodní i syntetické složky. Tato kombinace umožňuje vytvářet vůně s charakterem a nahrazovat suroviny, které se staly vzácné nebo škodlivé pro lidské zdraví. Složky obsažené v náplních Maison Berger Paris podléhají speciálním vnitřním normám, které jsou přísnější než ty, které požadují předpisy EU, USA a IFRA.

  • francouzská značka s vlastní produkcí od roku 1898
  • výběr z více jak 50 originálních vůní z vlastního vývoje
  • design od předních francouzských umělců a designérů
  • výrobky splňují normy zdravotní nezávadnosti EU a USA
  • provonění a čistící účinek katalytických lamp
  • tradice francouzských parfumérů z Grasse