Maison Berger Paris – náplň do katalytické lampy Anti Mosquito (Proti komárům), 500 ml

Kód: 115066
395 Kč 326 Kč bez DPH
Skladem (> 5 ks)
Můžeme doručit do:
12.5.2021

Neparfémovaná náplň do katalytické lampy Anti Mosquito (Proti komárům) obsahuje účinnou látku prallethrin s repelentními účinky. Ke 100% eliminaci drobného hmyzu dochází do 30 minut difúze v místnosti velikosti 12 m2 a repelentní účinek přetrvává v prostoru po dobu až 8 hodin (testováno nezávislou laboratoří). Insekticid začíná působit již během prvních 5 minut (komáři a mravenci), 10 minut (mouchy) a 15 minut (blechy a larvy blech).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Neparfémovaná náplň do katalytické lampy Anti Mosquito (Proti komárům) obsahuje účinnou látku prallethrin s repelentními účinky. Ke 100% eliminaci drobného hmyzu dochází do 30 minut difúze v místnosti velikosti 12 m2 a repelentní účinek přetrvává v prostoru po dobu až 8 hodin (testováno nezávislou laboratoří). Insekticid začíná působit již během prvních 5 minut (komáři a mravenci), 10 minut (mouchy) a 15 minut (blechy a larvy blech). Prallethrin je běžně používaná látka a její koncentrace v náplni je pouze 0,08%. To je ve srovnání s některými jinými volně dostupnými repelentními přípravky na trhu až 20 krát méně. Prallethrin je známý svou vysokou účinností a jeho používání je v souladu s Evropskou směrnicí pro biocidní přípravky. Unikátní způsob katalytické reakce umožňuje velice nízkou koncentraci účinné látky při prokázaných účincích v celém prostoru (ve srovnání se sprejem nebo aroma difuzérem, které působí pouze lokálně).

 

Bezpečnostní upozornění

Náplň do katalytické lampy Anti Mosquito může být použita maximálně jednou denně, při dodržení maximální doby difúze 1 minuta na 1 m3. Prallethrin není senzibilizující, mutagenní či karcinogenní a zároveň nevykazuje reprodukční toxicitu. Je toxický pro vodní organismy, včely a mírně toxický pro ptáky, proto se používání katalytické lampy s náplní Anti Mosquito (Proti komárům) doporučuje pouze v místnosti bez přítomnosti těchto živočichů. Před používání si pozorně přečtětě informace o výrobku, které jsou umístěny na zadní etiketě.

 

Vlastnosti

 • náplň do katalytické lampy Maison Berger Paris
 • francouzský výrobce s vlastní produkcí od roku 1898
 • repelentní účinek proti komárům a drobnému hmyzu
 • bez parfemace s obsahem účinné látky prallethrin
 • doba difúze 20 hodin a účinku 80 hodin

Doplňkové parametry

Kategorie: Náplně do katalytické lampy Maison Berger Paris
Způsob provonění: náplň do katalytické lampy
Objem: 500 ml
Charakter vůně: funkční
? Doba provonění: 80 hodin
? Země původu: Francie
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
P Avatar autora Smíchání 9.3.2020 20:57
Dobrý den, jde tuhle náplň smíchat s nějakou vůní? Tak, by fungovalo odpuzování komárů a příjemná vůně, kterou mám rád. Děkuji
Odpovědět
SV Avatar autora Smíchání 10.3.2020 12:06
Tato náplň je neparfémovaná a můžete ji smíchat s jakoukoliv parfémovanou náplní. Přitom dojde ke zmírnění repelentního účinku insekticidní látky prallethrin dle množství parfémované náplně, kterou s náplní smícháte. Náplň Anti Mosquito (Proti komárům) existuje i v parfémované variantě s vůní Ocean Breeze (Mořský vzduch), kterou najdete jako produkt č. 115052, můžete to zvážit jako variantu repelentu s vůní. Účinek proti komárům a drobnému hmyzu tedy zůstane zachován i pokud tuto náplň smícháte s Vaší oblíbenou vůní, avšak počítejte s tím, že bude nižší. Samotný účinek katalytické lampy (s obyčejnou parfémovanou nebo neutrální náplní bez aktivních repelentních látek) je dostatečný proti drobnému hmyzu tím, že čistý vzduch zbavený nečistot, bakterií i drobných alergenů jako jsou např. pylové částice vytváří pro hmyz "nehostinné prostředí", které je přirozeně odpuzuje. Tento účinek je u náplní z řady Anti Mosquito (Proti komárům) pouze zesílen přítomností insekticidní látky prallethrin.
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 19.8.2020
Antimosquito nás letos zachraňuje na 100%, díky bohu za něj, jinak by nás ti komáři sežrali zaživa...definitivně pálíme dokonce i ve venkovním altánku takže večerní posezení na pohodu dokud lampa nezhasne, potom je to frontální útok.

Maison Berger ParisRyze francouzská značka Maison Berger Paris už více než 120 let voní v interiérech různého charakteru. Obývacími pokoji, koupelnami, kuchyněmi, ale i čekárnami u lékaře, kancelářemi nebo obchody se linou vůně moře, ovocných nektarů, lněných květů, dřeva nebo čerstvě vypraného prádla. Obzvláště v letních měsících ale oceníte i praktické vůně proti komárům nebo vůně, které umí pohltit pach tabáku nebo domácích mazlíčků. Katalytické lampy Maison Berger Paris umí zbavit vzduch bakterií, dezinfikují interiér a díky katalytické reakci hoří bez přítomnosti plamene a kouře. Jsou zdravotně nezávadné a byly vyrobeny pod dohledem zkušených parfumérů. Vedle katalytických lamp najdete v nabídce i aroma difuzéry, polymerové tyčinky či vonné svíčky. Maison Berger Paris je přední značkou v otázce kvality ovzduší v interiérech, a to díky vlastnostem katalytických lamp čistit vzduch a odstraňovat nežádoucí pachy. Produkty Maison Berger Paris jsou vyvíjeny s náležitou pečlivostí, podle specifikací, které patří mezi nejpřísnější na světě a které dokonce překračují kritéria oficiálních norem. Vonné produkty značky Maison Berger Paris do ovzduší vypouští pouze certifikované látky a zkoušky prováděné nezávislou laboratoří potvrzují, že během difúze nebyly nikdy nalezeny látky BTEX (benzen, toluen, etylbenzen, xylen, styren, naftalen, formaldehyd a acetaldehyd). Od dodavatelů Maison Berger Paris nakupuje pouze vysoce kvalitní suroviny. Aby bylo možné vyrobit ty nejlepší možné vůně, požaduje u dodavatelů zajistit testování surovin v rámci kvality a charakteru vůně, síly difúze a vnímané kvality vůně po rozptýlení. Pro vytvoření vůně Maison Berger Paris používají francouzští mistři parfuméři přírodní i syntetické složky. Tato kombinace umožňuje vytvářet vůně s charakterem a nahrazovat suroviny, které se staly vzácné nebo škodlivé pro lidské zdraví. Složky obsažené v náplních Maison Berger Paris podléhají speciálním vnitřním normám, které jsou přísnější než ty, které požadují předpisy EU, USA a IFRA.

 • francouzská značka s vlastní produkcí od roku 1898
 • výběr z více jak 50 originálních vůní z vlastního vývoje
 • design od předních francouzských umělců a designérů
 • výrobky splňují normy zdravotní nezávadnosti EU a USA
 • provonění a čistící účinek katalytických lamp
 • tradice francouzských parfumérů z Grasse