Locherber Milano – kahan s knotem do katalytické lampy

Kód: 21788
351 Kč 290 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
13.8.2020

Náhradní bavlněný knot s kahanem do katalytické lampy Locherber Milano.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Náhradní bavlněný knot s kahanem do katalytické lampy Locherber Milano. Životnost kahanu je 200 zapálení nebo 1 rok podle toho, která z podmínek nastane dříve. Délka knotu zůstává po celou dobu jeho používání konstantní.

 

Jak funguje "srdce" katalytické lampy

Bavlněný knot přivádí náplň s interiérovým parfémem ke kahanu. Hořlavý isopropylalkohol obsažený v náplni ohřeje vnější prstenec kahanu na 500 °C a umožňuje katalytickou reakci, při které dochází k likvidaci bakterií v ovzduší a odstranění nežádoucích pachů. Vnitřní díl kahanu se přitom ohřeje na mnohem nižší teplotu 200 °C, díky které dochází k rozptýlení interiérového parfému do ovzduší při zachování kvality vonné esence.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kahany s knotem do katalytické lampy
Provedení: kahan do katalytické lampy
Materiál: kov, keramika, bavlna
Životnost: 200 zapálení nebo 1 rok
Země původu: Itálie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

locherber-milano-logoRafinovaný italský design, kvalitní suroviny a precizní řemeslné zpracování jsou hlavní rysy italské rodinné firmy Locherber Milano. S velkým respektem a inspirací v přírodě Locherber Milano pečlivě vybírá suroviny výhradně přírodního původu. Unikátní pro tuto značku jsou dřevěné a ručně zpracované doplňky, které dodávají výrobkům punc výjimečnosti a luxusu. V sortimentu značky Locherber Milano, která je předním italským výrobcem luxusní kosmetiky najdete bohatou nabídkou vůní v provedení aroma difuzérů s unikátním patentovaným designem koncovek, luxusních vonných svíček, interiérových parfémů vonných sáčků a vonných karet. Interiérové parfémy Locherber Milano jsou výsledkem pečlivého výzkumu italských mistrů parfumérů, kteří vybírají z nejkvalitnějších přírodních surovin a připravují vonné esence s filosofii "wellbeing". Výsledkem jsou exkluzivní produkty nejvyšší kvality, kterých vůně rozpoznáváme jako osobní a blízké. Locherber Milano je doslova umělecký zážitek, který zdobí a provoní zároveň.

"Věříme v lidskou schopnost přenést vize a nápady do unikátních výrobků, které vzbuzují příjemné emoce. To je důvodem, proč si klademe cíle, které nám pomáhají zlepšovat se v naší každodenní práci. Vytvořili jsme koncept "fine living", který stoprocentně vychází z italské kreativity. Kombinujeme v něm inovativní nápady designérů s tvorbou řemeslných mistrů, kteří nápadům dávají formu. Naší inspirací je rovnováha a celistvost pramenící z lásky a starostlivosti. Po tři generace jsme se s vášní a profesionalitou věnovali kosmetickým výrobkům, výsledkem naší práce je špičková kvalita a vyjímečné vůně. S péčí vybíráme vzácné přírodní suroviny a naše posedlost detailem je tím co odlišuje výrobky Locherber Milano. Svou unikátností a podmanivostí dělají z místa ve kterém žijeme něco speciálního." – Carlo Baerlocher, Locherber Milano

  • italská značka s vlastní produkcí od roku 1986
  • originální vůně z vlastního vývoje
  • vysoký podíl esenciálních olejů
  • světově proslulý italský styl a řemeslné zpracování
  • ručně malované flakóny z odlévaného skla s tkanou etiketou
  • patentované dřevěné koncovky aroma difuzérů s plátkem broušeného kovu
  • originální a ručně opracované koncovky aroma difuzérů ze dřeva a keramiky
  • objem aroma difuzérů od 100 ml až po 5000 ml
  • výrobky splňují normy zdravotní nezávadnosti EU