Maison Berger Paris – kahan s knotem do katalytické lampy Air Pur 3P, 40 cm

Kód: 86
459 Kč 379 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Náhradní vylepšený kahan s knotem pro katalytické lampy Maison Berger Paris s luxusní hlavou hořáku ve tvaru lampy. Délka jeho knotu činí 40 cm a byla designována pro všechny typy katalytických lamp jmenované značky. Lze jej používat také v exteriéru, klimatizované místnosti či průvanu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Inovovaný kahan s knotem Air Pur 3P je vhodný pro všechny katalytické lampy francouzské značky Maison Berger Paris. Skládá se z patentovaného hořáku z porézní keramiky obohacené molekulami platiny a bavlněného knotu o celkové délce 40 cm. Technický pokrok jde stále dopředu a tak i patentovaný kahan Air Pur získal vylepšení, díky nimž lépe provoní prostor, odolává průvanu a poradí si i s klimatizací. Katalytickou lampu tak můžete používat nejen v uzavřeném prostoru, ale také v exteriéru. Jeho životnost je podle způsobu používání stanovena na dobu jednoho roku nebo 200 zapálení (podle toho, co nastane dříve). A jak poznáte, že je třeba kahan vyměnit? Poměrně snadno, při hoření uvolňuje nežádoucí dým, po sfouknutí rychle vychladne a nepročistí ani neprovoní ovzduší, nebo jej dokonce nejde zapálit.

Unikátní technologie

Bavlněný knot přivádí náplň s interiérovým parfémem ke kahanu. Hořlavý isopropylalkohol obsažený v náplni ohřeje vnější prstenec kahanu na 500 °C a umožňuje katalytickou reakci, při které dochází k likvidaci bakterií v ovzduší a odstranění nežádoucích pachů. Vnitřní díl kahanu se přitom ohřeje na mnohem nižší teplotu 200 °C, díky čemuž dochází k rozptýlení interiérového parfému do ovzduší při zachování kvality vonné esence.

Klíčové vlastnosti

 • pro všechny katalytické lampy Maison Berger Paris
 • účinnější provonění v porovnání s typem Air Pur 3C
 • odolný při použití v průvanu či zapnuté klimatizaci
 • funkční nezávisle na úrovni naplnění katalytické lampy
 • hořák ve tvaru lampy dodává punc luxusu
 • životnost 1 rok nebo 200 zapálení (podle toho, co nastane dříve)
 • patentovaná konstrukce

Doplňkové parametry

Kategorie: Kahany s knotem do katalytické lampy
Provedení: kahan do katalytické lampy
Materiál: kov, keramika, bavlna, platina
Velikost: 40 cm
Země původu: Francie
Životnost: 200 zapálení nebo 1 rok
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
maison berger paris kahan s knotem air pur 3p 1 maison berger paris kahan s knotem air pur 3p 1
5
Avatar autora | 13.4.2019
Po prvním vyzkoušení plamen výrazně klesl už po minutě hoření, tzn. byl dostatečně rozpálen a mohl se po minutě již sfouknout. Nesmí se rozžhavit do ruda! To nemá rád. Na podruhé mu k rozpálení na provozní teplotu stačily standardní 2 minuty hoření. Vypadá to, že ani tolik nepálí, není nad ním tak moc horký vzduch, jako nad některými původními (některé ty kahany pálí až příliš (hlavně když se nechají hořet déle jak dvě minuty), a lehce pak vůni přepalují). Tenhle bude zřejmě také renovován proto, aby vydal lepší vonný výkon.

Maison Berger ParisRyze francouzská značka Maison Berger Paris už více než 120 let voní v interiérech různého charakteru. Obývacími pokoji, koupelnami, kuchyněmi, ale i čekárnami u lékaře, kancelářemi nebo obchody se linou vůně moře, ovocných nektarů, lněných květů, dřeva nebo čerstvě vypraného prádla. Obzvláště v letních měsících ale oceníte i praktické vůně proti komárům nebo vůně, které umí pohltit pach tabáku nebo domácích mazlíčků. Katalytické lampy Maison Berger Paris umí zbavit vzduch bakterií, dezinfikují interiér a díky katalytické reakci hoří bez přítomnosti plamene a kouře. Jsou zdravotně nezávadné a byly vyrobeny pod dohledem zkušených parfumérů. Vedle katalytických lamp najdete v nabídce i aroma difuzéry, polymerové tyčinky či vonné svíčky. Maison Berger Paris je přední značkou v otázce kvality ovzduší v interiérech, a to díky vlastnostem katalytických lamp čistit vzduch a odstraňovat nežádoucí pachy. Produkty Maison Berger Paris jsou vyvíjeny s náležitou pečlivostí, podle specifikací, které patří mezi nejpřísnější na světě a které dokonce překračují kritéria oficiálních norem. Vonné produkty značky Maison Berger Paris do ovzduší vypouští pouze certifikované látky a zkoušky prováděné nezávislou laboratoří potvrzují, že během difúze nebyly nikdy nalezeny látky BTEX (benzen, toluen, etylbenzen, xylen, styren, naftalen, formaldehyd a acetaldehyd). Od dodavatelů Maison Berger Paris nakupuje pouze vysoce kvalitní suroviny. Aby bylo možné vyrobit ty nejlepší možné vůně, požaduje u dodavatelů zajistit testování surovin v rámci kvality a charakteru vůně, síly difúze a vnímané kvality vůně po rozptýlení. Pro vytvoření vůně Maison Berger Paris používají francouzští mistři parfuméři přírodní i syntetické složky. Tato kombinace umožňuje vytvářet vůně s charakterem a nahrazovat suroviny, které se staly vzácné nebo škodlivé pro lidské zdraví. Složky obsažené v náplních Maison Berger Paris podléhají speciálním vnitřním normám, které jsou přísnější než ty, které požadují předpisy EU, USA a IFRA.

 • francouzská značka s vlastní produkcí od roku 1898
 • výběr z více jak 50 originálních vůní z vlastního vývoje
 • design od předních francouzských umělců a designérů
 • výrobky splňují normy zdravotní nezávadnosti EU a USA
 • provonění a čistící účinek katalytických lamp
 • tradice francouzských parfumérů z Grasse