Maison Berger Paris – náplň do katalytické lampy Neutrální, 500 ml

Kód: 115012
395 Kč 326 Kč bez DPH
Omlouváme se, zboží je momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Neparfémovaná Neutrální náplň do katalytické lampy Maison Berger Paris slouží k pohlcování nežádoucích pachů a čištění vzduchu v domácnosti, k ředění intenzity parfémovaných náplní a k pročištění kahanu s knotem při změně náplně v katalytické lampě za jinou vůní.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Neutrální náplň se stane vaším spojencem při čištění ovzduší v domácnosti. Odstraňuje nežádoucí pachy bez parfemace a používá se také k ředění parfémovaných náplní ke zmírnění intenzity provonění. Měníte-li v katalytické lampě náplň s jinou vůní, doporučujeme před výměnou použití Neutrální náplň, která pomůže vyčistit kahan s knotem a prodloužit jeho životnost.

Hlavní výhody

 • čistí vzduch a odstraňuje nežádoucí pachy bez parfemace
 • slouží k ředění parfémovaných náplní ke zmírnění intenzity provonění
 • čistí kahan s knotem mezi použitím dvou různých parfémovaných náplní
 • náplň umožňuje přibližně 20 hodin difúze a 80 hodin účinku dle okolních podmínek
 • obsahuje osmotickou vodu a isopropylalkohol
 • pouze pro katalytické lampy Maison Berger Paris

Postup při změně náplně s jinou vůní

Chcete-li změnit náplň v katalytické lampě za jinou vůni, nechte úplně spotřebovat původní náplň než dojde k samovolnému zastavení katalytické reakce. Poté lampu naplňte cca 50 ml neutrální náplní, počkejte než nasákne bavlněný knot a zapalte kahan. Po 2 až 3 minutách plamen sfoukněte a nechte lampu po dobu 20 minut aktivovanou. Následně na lampu nasaďte ozdobný kryt a nechte kahan vychladnout. Použitím Neutrální náplně dojde k neutralizaci původní vůně a pročištění kahanu. Nakonec do lampy nalijte novou parfémovanou náplň. Neutrální náplň doporučujeme použít například v kuchyni nebo tam kde si přejete odstranit nežádoucí pachy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Náplně do katalytické lampy Maison Berger Paris
Provedení: náplň do katalytické lampy
Objem: 500 ml
Charakter vůně: funkční
? Doba provonění: 80 hodin
Země původu: Francie
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
5
5x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
N Avatar autora | 13.11.2019
Knot lze perfektně vyčistit, pokud naleji neutrálku do sklenice s uzávěrem a knot tam na 24 hodin ponořím. Také v případě knotů AaB to funguje, pokud není neutrálka AaB, mám vyzkoušeno, že perfektně poslouží i netrálka od MaisonBerger. AaB knotům neublíží - vyzkoušeno.
5
RK Avatar autora | 20.5.2019
Produkt kupuji pravidelně, velmi spokojena

Maison Berger ParisRyze francouzská značka Maison Berger Paris už více než 120 let voní v interiérech různého charakteru. Obývacími pokoji, koupelnami, kuchyněmi, ale i čekárnami u lékaře, kancelářemi nebo obchody se linou vůně moře, ovocných nektarů, lněných květů, dřeva nebo čerstvě vypraného prádla. Obzvláště v letních měsících ale oceníte i praktické vůně proti komárům nebo vůně, které umí pohltit pach tabáku nebo domácích mazlíčků. Katalytické lampy Maison Berger Paris umí zbavit vzduch bakterií, dezinfikují interiér a díky katalytické reakci hoří bez přítomnosti plamene a kouře. Jsou zdravotně nezávadné a byly vyrobeny pod dohledem zkušených parfumérů. Vedle katalytických lamp najdete v nabídce i aroma difuzéry, polymerové tyčinky či vonné svíčky. Maison Berger Paris je přední značkou v otázce kvality ovzduší v interiérech, a to díky vlastnostem katalytických lamp čistit vzduch a odstraňovat nežádoucí pachy. Produkty Maison Berger Paris jsou vyvíjeny s náležitou pečlivostí, podle specifikací, které patří mezi nejpřísnější na světě a které dokonce překračují kritéria oficiálních norem. Vonné produkty značky Maison Berger Paris do ovzduší vypouští pouze certifikované látky a zkoušky prováděné nezávislou laboratoří potvrzují, že během difúze nebyly nikdy nalezeny látky BTEX (benzen, toluen, etylbenzen, xylen, styren, naftalen, formaldehyd a acetaldehyd). Od dodavatelů Maison Berger Paris nakupuje pouze vysoce kvalitní suroviny. Aby bylo možné vyrobit ty nejlepší možné vůně, požaduje u dodavatelů zajistit testování surovin v rámci kvality a charakteru vůně, síly difúze a vnímané kvality vůně po rozptýlení. Pro vytvoření vůně Maison Berger Paris používají francouzští mistři parfuméři přírodní i syntetické složky. Tato kombinace umožňuje vytvářet vůně s charakterem a nahrazovat suroviny, které se staly vzácné nebo škodlivé pro lidské zdraví. Složky obsažené v náplních Maison Berger Paris podléhají speciálním vnitřním normám, které jsou přísnější než ty, které požadují předpisy EU, USA a IFRA.

 • francouzská značka s vlastní produkcí od roku 1898
 • výběr z více jak 50 originálních vůní z vlastního vývoje
 • design od předních francouzských umělců a designérů
 • výrobky splňují normy zdravotní nezávadnosti EU a USA
 • provonění a čistící účinek katalytických lamp
 • tradice francouzských parfumérů z Grasse