Yankee Candle – Scenterpiece™ elektrická aromalampa s časovačem Noah, šedá

Kód: 28738
Recenze
Značka: Yankee Candle
1 099 Kč 908 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
24.2.2020

Elektrická aromalampa Scenterpiece™ provoní interiér jednoduše v pohodlí a čistotě díky rozpouštění vonných vosků v plastových kalíšcích Easy MeltCup.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Elektrická aromalampa Scenterpiece™ provoní interiér jednoduše v pohodlí a čistotě díky rozpouštění vonných vosků v plastových kalíšcích Easy MeltCup. Rozpuštěný vosk je po celou dobu životnosti v kalíšku, který se vkládá do horní části aromalampy. Oproti klasickému vosku v aromalampě na čajovou svíčku poskytuje systém Scenterpiece™ čistý a bezpečný provoz bez plamene, časovač s automatickým vypnutím po uplynutí nastavené doby a možnost okamžitě změnit vůni v kalíšku Easy MeltCup bez nutnosti čištění a údržby.

Vlastnosti

  • stálé a dlouhodobé provonění
  • provoní střední a velkou místnost jako ložnice nebo obývací pokoj
  • střídání vůní podle nálady v čistotě a pohodlí
  • široký výběr vůní v kalíšcích Easy MeltCup
  • napájení do běžné elektrické zásuvky 220V
  • nízká spotřeba elektrické aromalampy 14W
  • automatické vypnutí časovačem na 3, 6 nebo 9 hodin

Obsah balení

1 ks Yankee Candle – Scenterpiece™ elektrická aromalampa s časovačem Noah, šedá
1 ks baleno v papírové krabičce

Elektrické aromalampy Scenterpiece™

Ve Světě bytových vůní máme rádi systém Scenterpiece™ od Yankee Candle, protože provoní místnost snadno, rychle, intenzivně a umožňuje v okamžiku měnit vůně podle nálady.

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektrické aromalampy Yankee Candle
Provedení: elektrická aromalampa Scenterpiece™
Vonný výkon: střední místnost, velká místnost
Barva: šedá
Materiál: keramika
Napájení: 220V
Rozměr: 11 x 10 cm
Země původu: USA

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

yankee-candle-logoNení mnoho značek, které by vzbuzovaly tak vášnivé emoce a takovou věrnost fanoušků jako Yankee Candle – největší světový výrobce vonných svíček. Značka Yankee Candle byla založena ve Spojených státech v roce 1969. Vznikla tak trochu náhodou. Zakladatel, tehdy 16-letý Mike Kittredge, vyrobil svíčku pro svou maminku z voskovek. Sousedka, které se svíčka moc líbila, ho přesvědčila, aby ji prodal a Mike si za utržené peníze koupil vosk na dvě svíčky. Jednu věnoval mamince a druhou zase prodal. Sousedům se jednoduché svíčky líbily, proto se během čtyř let stalo z Mikova koníčka podnikání. Jako mnoho dalších úspěšných firem i on začínal v garáži, která byla mnoho let plná kvalitního parafínu a krabic. V 1983 otevírá továrnu a prodejnu v South Deerfieldu a pochybnosti, zda se značce na venkově povede jsou definitivně pryč. Svíčky pro americký trh se nadále vyrábějí v Massachusetts. Výrobní kapacita však již nestačí pro Evropu a proto byla v roce 2016 otevřena továrna v obci Havraň u Mostu, která zásobuje celý evropský trh. Za úspěchem Yankee Candle stojí nejen nejširší výběr vůní, neustálá inovace (každý rok Yankee Candle uvádí na trh kolem stovky novinek), ale také fakt, že zákazníci mají ke značce emotivní vztah. Neříkají "mám rád Yankee Candle", mnohem spíš uslyšíte "tuhle značku prostě miluji". Vonné svíčky Yankee Candle se vyrábí špičkovými technologiemi, obsahují kvalitní vonné oleje, parafínový vosk (u vybraných provedení směs parafínu a sojového vosku) a bavlněné knoty. Nejširší výběr vůní a špičková kvalita jsou krédem, ve kterém je Yankee Candle již více než 50 let své historie nekompromisní.

  • americká značka s vlastní produkcí od roku 1969
  • největší světový výrobce vonných svíček
  • velký výběr vůní a provedení