ETA – ultrazvukový zvlhčovač vzduchu Airco, bílý

Kód: ETA062990000
1 199 Kč 991 Kč bez DPH
Skladem (> 5 ks)
Můžeme doručit do:
28.1.2021

Zvlhčovač vzduchu ETA Airco s ultrazvukovou technologií zajišťuje efektivní zvlhčování ovzduší, dokáže příjemně provonět prostor a má velmi tichý provoz, takže vás nebude rušit. Obzvláště v zimním období a topné sezóně je domácnost vystavena příliš suchému vzduchu, kumulaci prachu a bakterií. S tím souvisí i zvýšená nemocnost, dýchací potíže, alergie, astma a celková únava. ETA Airco tuto sezónu hravě zvládne a vytvoří zdravé prostředí, ve kterém se příjemně dýchá. Můžete ho používat jako zvlhčovač vzduchu a současně k provonění nebo aromaterapii.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zvlhčovač vzduchu ETA Airco s ultrazvukovou technologií zajišťuje efektivní zvlhčování ovzduší, dokáže příjemně provonět prostor a má velmi tichý provoz, takže vás nebude rušit. Obzvláště v zimním období a topné sezóně je domácnost vystavena příliš suchému vzduchu, kumulaci prachu a bakterií. S tím souvisí i zvýšená nemocnost, dýchací potíže, alergie, astma a celková únava. ETA Airco tuto sezónu hravě zvládne a vytvoří zdravé prostředí, ve kterém se příjemně dýchá. Můžete ho používat jako zvlhčovač vzduchu a současně k provonění nebo aromaterapii.

 • zvlhčovač vzduchu ETA Airco v bílém provedení
 • ultrazvuková technologie zajišťuje efektivní zvlhčování a velmi tichý provoz
 • odnímatelná nádoba na vodu o objemu 4 l umožňuje snadné plnění
 • integrovaná nádobka pro vonné oleje nebo esenciální oleje
 • 3 úrovně nastavení množství vodní páry pro optimální zvlhčování
 • až 13 hodin nepřetržitého provozu
 • určeno pro místnosti do 30 m2
 • moderní design z bílého plastu s hnědým víčkem
 • světelná a zvuková signalizace provozu
 • zvlhčovač má 2 vstupní ochranné filtry
 • protiskluzové nožky pro lepší stabilitu
 • napájení do elektrické zásuvky (délka kabelu 150 cm)

Funkce a ovládání

Do odnímatelné nádoby na vodu objemu 4 l se nalije voda (minimálně 300 ml, ideálně 1 až 4 l). Volitelně lze do integrované nádobky v základně přístroje nakapat vonný olej nebo esenciální olej. Otočným ovladačem se přístroj zapne a nastaví požadovaná intenzita vodní páry. Zvlhčovač vzduchu vydrží v nepřetržitém provozu až 13 hodin a lze ho nechat puštěný do automatického vypnutí po odpaření vody nebo ho lze kdykoliv vypnout otočným ovladačem.

 • do odnímatelné nádoby se nalije voda
 • do integrované nádobky se nakape vonný olej nebo esenciální olej
 • ovládá se otočným ovladačem na přední straně
 • otočením doprava se zapne
 • otáčením se nastavuje intenzita vodní páry
 • otočením doleva se vypne
 • automaticky se vypne po odpaření vody v nádobě
 

Jak funguje ultrazvukový zvlhčovač vzduchu

Přístroj funguje na principu zvukových vln, které vibrují na ultrazvukové frekvenci a které jsou pro lidský sluch neslyšitelné. Toto vlnění způsobuje oddělování mikroskopických částic vody při kterém vznikají negativně nabité ionty lehčí než vzduch a vytváří se jemná mlhovina. Prostřednictvím mlhoviny, kterou tvoří vodní pára a negativně nabité ionty se do ovzduší rozptylují také částice esenciálního oleje a jejich vazbou na pozitivně nabité volné radikály v ovzduší dochází k jeho zvlhčení a provonění.

Provonění a aromaterapie

Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu dokáže vytvořit příjemně provoněnou atmosféru a je skvělý pro aromaterapii. Současně s vodní párou rozptyluje do prostoru vonný olej nebo esenciální olej, který se nakape do integrované nádobky. K uvolňování vonné esence nedochází ohřevem, jako u tradiční aromalampy ale pomocí ultrazvukových vln. Díky tomu se zachová biochemické složení esenciálních olejů a jejich blahodárné terapeutické účinky.

 

Aromaterapeutické účinky

Esenciální oleje můžete využít k neutralizaci pachů (např. citronová tráva, verbena a Tea Tree), posílení koncentrace (např. grapefruit, limeta a cedrové dřevo), utišění děti (např. mandarinka a mateřídouška) nebo jako prevenci proti nachlazení a uvolnění dýchacích cest (např. eukalyptus a máta peprná). Esenciální oleje udržujte mimo dosah dětí a osob se sníženými fyzickými, smyslovými nebo duševními vlastnostmi.

ETA prodlužka záruky na 3 roky

Prodlužka záruky ETA na 3 roky

Společnost ETA vám dává na tento zvlhčovač prodlouženou záruku na 3 roky. Získáváte tím jistotu, že v případě poruchy vám bude výrobek opraven nad rámec zákonné dvouleté záruky. Prodlouženou záruku si zaregistrujte zde.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zvlhčovače vzduchu
Provedení: ultrazvukový difuzér, zvlhčovač vzduchu
Objem: 4 l
Typ zvlhčovače: ultrazvukový
? Ionizace: ne
? Hygrostat: ne
Teplota páry: studená
Barva: bílá, hnědá
Materiál: plast
Podsvícení: ne
Napájení: 24V 500mA, 220-240V 50/60Hz
Rozměr: 205 x 220 x 315 mm
Příkon: 25W
Vyměnitelný keramický disk: ne
? Země původu: Česká Republika

Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu ETA Airco v bílém provedení

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
J Avatar autora 4.1.2021 09:17
Dobrý den, koupila jsem dceři ETA – ultrazvukový zvlhčovač vzduchu Airco. Nábytek pod ním je moc mokrý. Chápu, že mi asi odpovíte, že se pára sráží. Ale zaráží mě, že až tak moc. Musí dát pod zvlhčovač utěrku a ta je celá mokrá. Vždyť to zničí nábytek. Je to tak v pořádku? Pak mám ještě druhý dotaz. Je tam ještě jedna malá nádobka a v ní zůstává voda. Má to svůj účel nebo děláme něco špatně?
Odpovědět
SV Avatar autora 4.1.2021 09:18
Voda by z přístroje neměla vytékat a pokud ano, může se jednat o vadný kus. Mírnému srážení vody lze zamezit nastavením trysek od sebe avšak pod přístrojem by se neměla tvořit loužička vody ani při maximálním výkonu. Je ještě možné zkontrolovat jestli jsou všechny díly nasazené správně a u uzávěru vody nedochází k netěsnosti, ale pokud jste to kontrolovala a stejně dochází k tomu, že je pod přístrojem voda, je nutné přístroj reklamovat
5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 4.1.2021
+ objem vody + velmi nízká hlučnost + design + z 23% na 71% za 5 hodin > pro panelák super + na první stupeň (ze tří) voda vystačí na 16 hodin + na třetí stupeň 6 hodin - nutno doplňovat vodu ;-)
5
P Avatar autora | 2.11.2020
Jsem velice spokojená, manipulace jednoduchá do paneláku kde je suchý vzduch ideální. Pára se dá regulovat, esen.vůně jsou přes mlhu příjemně jemné, nic dráždivého. A nechávám i přes noc pokud je to třeba.

ETA

Tradiční česká značka ETA, která má na našem trhu své nezastupitelné místo, vybavuje domácnosti spotřebiči a přináší do nich radost a užitek více než 70 let.

Historie značky sahá do roku 1943. Stejně jako se vyvíjel český národ, ETA se vyvíjela se a rostla. V každé době přicházela s novinkami a vybavovala české a slovenské domácnosti a tak se dnes najde jen málo z těch, které by nevlastnily spotřebič, který nese značku ETA ať už z historické éry nebo ze současného portfolia.

Kategorie produktů ETA

Ultrazvukové difuzéry

Ultrazvukové difuzéry ETA rozptylují vonný olej nebo esenciální olej, který se nakape do vody v nádobce a společně s podsvícením a jemnou mlhovinou vytvoří příjemnou relaxační atmosféru.

Ultrazvukové difuzéry ETA

Zvlhčovače vzduchu

Zvlhčovače vzduchu ETA zbaví domácnost nepříjemného suchého vzduchu, který trápí nejen alergiky. Díky ultrazvukové technologii vzduch efektivně zvlhčí, a tím usnadní dýchání všem členům rodiny.

Zvlhčovače vzduchu ETA

Elektrické difuzéry na esenciální oleje

Elektrické difuzéry rozptylují esenciální olej do prostoru bez přidání vody v maximální tichosti a pohodlí. Jsou ideální pro aromaterapii a provonění obytného i společenského prostoru.

Elektrické difuzéry na esenciální oleje ETA