Maison Berger Paris – Anti Odour náplň do difuzéru proti pachům Kuchyně, 200 ml

Kód: 6270
329 Kč 272 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
5.10.2020

Květinově svěží vůně a aktivními látkami, které neutralizují nežádoucí pachy v kuchyni (ryby, cibule a česnek, syrové vejce a zápach plynu).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Interiérový parfém Maison Paris Berger je určený do aroma difuzéru s tyčinkami. Vznikl na základě spolupráce s mistry parfuméry z města Grasse. Objem náplně 200 ml umožňuje přibližně 2 měsíce provonění dle okolních podmínek. Při změně vůně stačí prázdnou lahvičku aroma difuzéru vypláchnout teplou vodou a vložit nové tyčinky. Pro optimální rozptýlení vůně doporučujeme používat originální tyčinky Maison Berger Paris. Náplně do difuzéru Maison Berger Paris se skládají z isopropylalkoholu a vonných složek. Pro zajištění bezpečnosti jsou testovány nezávislou laboratoří.

Svěží a květinová (Fresh and Floral)

Květinově svěží vůně bazalky, mandarinky, růže a levandule s aktivními látkami, které neutralizují nežádoucí pachy v kuchyni (ryby, cibule a česnek, syrové vejce a zápach plynu). Patentovaný molekulový komplex je specificky navržený pro dané účely a cíleně neutralizuje pachy tím, že zablokuje jejich čichové vnímání. Účinnost eliminace nepříjemného zápachu až o 82% potvrdilo testování mezi experty parfuméry i laickými hodnotiteli.

Hlava – bazalka a mandarinka
Srdce – růže a levandule
Základ – vzácné dřevo a ambra

Hlavní výhody

 • francouzský výrobce s více než 120 letou historií
 • náplň do aroma difuzéru s tyčinkami
 • interiérový parfém vyvinutý ve spolupráci s mistry parfuméry z Grasse
 • nautralizuje nežádoucí pachy v kuchyni (ryby, cibule a česnek, syrové vejce a zápach plynu)
 • vydrží přibližně 2 měsíce dle okolních podmínek
 • použijte nové tyčinky Maison Berger Paris

Videorecenze

Doplňkové parametry

Kategorie: Náplně do aroma difuzéru Maison Berger Paris
Provedení: náplň do difuzéru
Kolekce: Anti Odour
Objem: 200 ml
Charakter vůně: svěží, květinová, funkční
? Doba provonění: 2 měsíce
Země původu: Francie

Videorecenze vůní Maison Berger Paris proti pachům v domácnosti kolekce Anti Odour

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 10.9.2020
V malé panelákové kuchyni funguje na jedničku. Chodit do kuchyně je díky Maison Berger Paris vskutku zážitek. Pokaždé mne uvítá příjemná dřevitá vůně. V blízkosti difuzéru vnímám převážně květinové tóny. A v momentě, kdy se v kuchyni vaří cítím hlavně tóny bazalky, která neutralizuje ty pachy, které nejsou mému nosu zrovna oblíbené. Od té doby, co používáme tuhle funkční vůni už má dokonce i manžel "dovolené" smažit si topinky k večeři. Takže nejen, že máme doma příjemno, ale máme i spokojenější manželství :)

Maison Berger ParisRyze francouzská značka Maison Berger Paris už více než 120 let voní v interiérech různého charakteru. Obývacími pokoji, koupelnami, kuchyněmi, ale i čekárnami u lékaře, kancelářemi nebo obchody se linou vůně moře, ovocných nektarů, lněných květů, dřeva nebo čerstvě vypraného prádla. Obzvláště v letních měsících ale oceníte i praktické vůně proti komárům nebo vůně, které umí pohltit pach tabáku nebo domácích mazlíčků. Katalytické lampy Maison Berger Paris umí zbavit vzduch bakterií, dezinfikují interiér a díky katalytické reakci hoří bez přítomnosti plamene a kouře. Jsou zdravotně nezávadné a byly vyrobeny pod dohledem zkušených parfumérů. Vedle katalytických lamp najdete v nabídce i aroma difuzéry, polymerové tyčinky či vonné svíčky. Maison Berger Paris je přední značkou v otázce kvality ovzduší v interiérech, a to díky vlastnostem katalytických lamp čistit vzduch a odstraňovat nežádoucí pachy. Produkty Maison Berger Paris jsou vyvíjeny s náležitou pečlivostí, podle specifikací, které patří mezi nejpřísnější na světě a které dokonce překračují kritéria oficiálních norem. Vonné produkty značky Maison Berger Paris do ovzduší vypouští pouze certifikované látky a zkoušky prováděné nezávislou laboratoří potvrzují, že během difúze nebyly nikdy nalezeny látky BTEX (benzen, toluen, etylbenzen, xylen, styren, naftalen, formaldehyd a acetaldehyd). Od dodavatelů Maison Berger Paris nakupuje pouze vysoce kvalitní suroviny. Aby bylo možné vyrobit ty nejlepší možné vůně, požaduje u dodavatelů zajistit testování surovin v rámci kvality a charakteru vůně, síly difúze a vnímané kvality vůně po rozptýlení. Pro vytvoření vůně Maison Berger Paris používají francouzští mistři parfuméři přírodní i syntetické složky. Tato kombinace umožňuje vytvářet vůně s charakterem a nahrazovat suroviny, které se staly vzácné nebo škodlivé pro lidské zdraví. Složky obsažené v náplních Maison Berger Paris podléhají speciálním vnitřním normám, které jsou přísnější než ty, které požadují předpisy EU, USA a IFRA.

 • francouzská značka s vlastní produkcí od roku 1898
 • výběr z více jak 50 originálních vůní z vlastního vývoje
 • design od předních francouzských umělců a designérů
 • výrobky splňují normy zdravotní nezávadnosti EU a USA
 • provonění a čistící účinek katalytických lamp
 • tradice francouzských parfumérů z Grasse