Maison Berger Paris – Anti Odour vůně do auta proti pachům Tabák

Kód: 60404
439 Kč 363 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
22.10.2019

Vůně do auta s výraznou dřevitou vůni a aktivními látkami, které neutralizují nežádoucí tabákový zápach.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sada vůně do auta v kovovém provedení a keramickou náplní s výraznou dřevitou vůni a aktivními látkami, které neutralizují nežádoucí tabákový zápach. Stačí odklopit víčko, vložit náplň a upevnit pomocí klipu na výdech ventilace. K uvolňování vůně dochází prouděním vzduchu z ventilace a po vypotřebování lze jednoduše vyměnit náplň se stejnou nebo jinou vůni.

Dřevitá (Woody)

Výrazná dřevitá vůně cedrového dřeva se svěžím balzámovým nádechem borovice a aktivními látkami, které neutralizují nežádoucí tabákový zápach. Patentovaný molekulový komplex je specificky navržený pro dané účely a cíleně neutralizuje pachy tím, že zablokuje jejich čichové vnímání. Účinnost eliminace nepříjemného zápachu až o 82% potvrdilo testování mezi experty parfuméry i laickými hodnotiteli.

Hlava – cedrové dřevo
Srdce – borovice

Základambra a cedrové dřevo

Vlastnosti

 • vůně do auta Maison Berger Paris
 • francouzský výrobce s více než 120 letou historií
 • vůně vznikla ve spolupráci s mistry parfuméry z Grasse
 • nautralizuje nežádoucí tabákový zápach
 • černé kovové pouzdro s lesklou povrchovou úpravou
 • plastový klip pro uchycení na výdech ventilace
 • vyměnitelná náplň z parfémované keramiky
 • široký výběr parfémovaných i funkčních náplní

Vůně do auta Maison Berger Paris

Doplňkové parametry

Kategorie: Vůně do auta Maison Berger Paris s náplní
Provedení: vonný klip
Kolekce: Anti Odour
Charakter vůně: dřevitá, funkční
Barva: černá
? Doba provonění: 1 měsíc
Materiál: kov, plast, parfémovaná keramika
Rozměr: 4,5 cm
Země původu: Francie

Vůně do auta Maison Berger Paris

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Maison Berger ParisRyze francouzská značka Maison Berger Paris už více než 120 let voní v interiérech různého charakteru. Obývacími pokoji, koupelnami, kuchyněmi, ale i čekárnami u lékaře, kancelářemi nebo obchody se linou vůně moře, ovocných nektarů, lněných květů, dřeva nebo čerstvě vypraného prádla. Obzvláště v letních měsících ale oceníte i praktické vůně proti komárům nebo vůně, které umí pohltit pach tabáku nebo domácích mazlíčků. Katalytické lampy Maison Berger Paris umí zbavit vzduch bakterií, dezinfikují interiér a díky katalytické reakci hoří bez přítomnosti plamene a kouře. Jsou zdravotně nezávadné a byly vyrobeny pod dohledem zkušených parfumérů. Vedle katalytických lamp najdete v nabídce i aroma difuzéry, polymerové tyčinky či vonné svíčky. Maison Berger Paris je přední značkou v otázce kvality ovzduší v interiérech, a to díky vlastnostem katalytických lamp čistit vzduch a odstraňovat nežádoucí pachy. Produkty Maison Berger Paris jsou vyvíjeny s náležitou pečlivostí, podle specifikací, které patří mezi nejpřísnější na světě a které dokonce překračují kritéria oficiálních norem. Vonné produkty značky Maison Berger Paris do ovzduší vypouští pouze certifikované látky a zkoušky prováděné nezávislou laboratoří potvrzují, že během difúze nebyly nikdy nalezeny látky BTEX (benzen, toluen, etylbenzen, xylen, styren, naftalen, formaldehyd a acetaldehyd). Od dodavatelů Maison Berger Paris nakupuje pouze vysoce kvalitní suroviny. Aby bylo možné vyrobit ty nejlepší možné vůně, požaduje u dodavatelů zajistit testování surovin v rámci kvality a charakteru vůně, síly difúze a vnímané kvality vůně po rozptýlení. Pro vytvoření vůně Maison Berger Paris používají francouzští mistři parfuméři přírodní i syntetické složky. Tato kombinace umožňuje vytvářet vůně s charakterem a nahrazovat suroviny, které se staly vzácné nebo škodlivé pro lidské zdraví. Složky obsažené v náplních Maison Berger Paris podléhají speciálním vnitřním normám, které jsou přísnější než ty, které požadují předpisy EU, USA a IFRA.

 • francouzská značka s vlastní produkcí od roku 1898
 • výběr z více jak 50 originálních vůní z vlastního vývoje
 • design od předních francouzských umělců a designérů
 • výrobky splňují normy zdravotní nezávadnosti EU a USA
 • provonění a čistící účinek katalytických lamp
 • tradice francouzských parfumérů z Grasse