Maison Berger Paris – náplň do katalytické lampy Wild Wood (Krása dřeva), 500 ml

Kód: 115187
Vůně pro muže Recenze ★★★★★
395 Kč 326 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
12.5.2021

Mužná vůně cedrového dřeva se smyslnými orientálními tóny.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Interiérový parfém Maison Paris Berger vznikl na základě spolupráce s mistry parfuméry z Grasse. Objem náplně 500 ml umožňuje 20 hodin difúze a přibližně 80 hodin provonění dle okolních podmínek. Náplň se skládá z vody, isopropylalkoholu, vonných složek a je určena pouze pro katalytické lampy Maison Berger Paris.

Wild Wood (Krása dřeva)

Mužná vůně cedrového dřeva se smyslnými orientálními tóny.

Hlava – bazalka, kumquat a kadidlo
Srdce – levandule, mořské tóny a měď
Základ – bílý cedr, pačuli a vetiver

Recenze vůně

iveta-zabranska"Když si přivoním k vůní Krása dřeva říkám si, jak to jen Maison Berger Paris dělá, že každá nová dřevitá vůně je tak jiná a dokonalá?! Zavřu oči a cítím silnou texturu pořezaného dřeva. K tomu je však aroma ozvláštněno a zároveň odlehčeno pro mne překvapivými bylinkovými tóny bazalky a ovocnými tóny kumquatu. V základu parfému pačuli a vetvier nejsou vůbec výrazné pouze lehce asistují dokonalému vyznění luxusu bílého cedru. Parfém Krása dřeva je mužný, nikoliv však těžký a zemitý, naopak elegantní až svěží a dokonale se hodí k období jara a léta." – Iveta

Vlastnosti

  • francouzský výrobce s více než 120 letou historií
  • interiérový parfém vyvinutý ve spolupráci s mistry parfuméry z Grasse
  • náplň je určena pouze pro katalytické lampy Maison Berger Paris
  • doba difúze 20 hodin a provonění 80 hodin dle okolních podmínek

Doplňkové parametry

Kategorie: Náplně do katalytické lampy Maison Berger Paris
Způsob provonění: náplň do katalytické lampy
Objem: 500 ml
Charakter vůně: dřevitá
? Doba provonění: 80 hodin
? Země původu: Francie
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
BS Avatar autora 23.3.2020 11:20
Spokojená
Odpovědět
5
4x
4
0x
3
0x
2
1x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
PH Avatar autora | 24.11.2020
Starý modřínový les na jižním svahu, do kůry s drobnými pramínky mízy se opírá polední slunce, voní vše okolo - stará kůra z padlých stromů, spadlé jehličí, suché větvičky se šiškami a lišejníky, nedaleký čerstvý pařez se soustřednými kruhy zaschlé mízy. Čerstvé větve se špetičkami jemných jehliček a červenými měkkými šištičkami šumící v jemném vánku. Vše silně a intenzivně.
5
BS Avatar autora | 23.3.2020
Spokojená
5
Avatar autora | 15.3.2020
Krásná dřevitá vůně.
5
R Avatar autora | 12.9.2019
Krásná, elegantní vůně, vzdáleně připomínající luxusní pánský parfém.

Maison Berger ParisRyze francouzská značka Maison Berger Paris už více než 120 let voní v interiérech různého charakteru. Obývacími pokoji, koupelnami, kuchyněmi, ale i čekárnami u lékaře, kancelářemi nebo obchody se linou vůně moře, ovocných nektarů, lněných květů, dřeva nebo čerstvě vypraného prádla. Obzvláště v letních měsících ale oceníte i praktické vůně proti komárům nebo vůně, které umí pohltit pach tabáku nebo domácích mazlíčků. Katalytické lampy Maison Berger Paris umí zbavit vzduch bakterií, dezinfikují interiér a díky katalytické reakci hoří bez přítomnosti plamene a kouře. Jsou zdravotně nezávadné a byly vyrobeny pod dohledem zkušených parfumérů. Vedle katalytických lamp najdete v nabídce i aroma difuzéry, polymerové tyčinky či vonné svíčky. Maison Berger Paris je přední značkou v otázce kvality ovzduší v interiérech, a to díky vlastnostem katalytických lamp čistit vzduch a odstraňovat nežádoucí pachy. Produkty Maison Berger Paris jsou vyvíjeny s náležitou pečlivostí, podle specifikací, které patří mezi nejpřísnější na světě a které dokonce překračují kritéria oficiálních norem. Vonné produkty značky Maison Berger Paris do ovzduší vypouští pouze certifikované látky a zkoušky prováděné nezávislou laboratoří potvrzují, že během difúze nebyly nikdy nalezeny látky BTEX (benzen, toluen, etylbenzen, xylen, styren, naftalen, formaldehyd a acetaldehyd). Od dodavatelů Maison Berger Paris nakupuje pouze vysoce kvalitní suroviny. Aby bylo možné vyrobit ty nejlepší možné vůně, požaduje u dodavatelů zajistit testování surovin v rámci kvality a charakteru vůně, síly difúze a vnímané kvality vůně po rozptýlení. Pro vytvoření vůně Maison Berger Paris používají francouzští mistři parfuméři přírodní i syntetické složky. Tato kombinace umožňuje vytvářet vůně s charakterem a nahrazovat suroviny, které se staly vzácné nebo škodlivé pro lidské zdraví. Složky obsažené v náplních Maison Berger Paris podléhají speciálním vnitřním normám, které jsou přísnější než ty, které požadují předpisy EU, USA a IFRA.

  • francouzská značka s vlastní produkcí od roku 1898
  • výběr z více jak 50 originálních vůní z vlastního vývoje
  • design od předních francouzských umělců a designérů
  • výrobky splňují normy zdravotní nezávadnosti EU a USA
  • provonění a čistící účinek katalytických lamp
  • tradice francouzských parfumérů z Grasse