Maison Berger Paris – náplň do katalytické lampy Vůně trávy, 500 ml

Kód: 115185
395 Kč 326 Kč bez DPH
Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
26.4.2019

Osvěžující vůně čerstvě posekané trávy, zelená a lehce vodní.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Charakter vůně – Vůně trávy (Fresh Green Grass)

Osvěžující vůně čerstvě posečené trávy, zelená a lehce vodní.

 

Hlava – posečená tráva a zelené lístky
Srdce – vodní květy, fialka a galbanum (ločidlo)
Základ – cedrové dřevo, vzácné dřeviny a dubový mech

 

 

 

Jako louka po dešti

 

Když jsem si k poprvé přivoněla k Vůní trávy, rázem jsem se ocitla na zelené louce brzy po dešti. Neskutečně svěží aroma šťavnatého jetele a šťovíku autenticky vykresluje přírodu snad nejvíc, jak si dovedete představit. Mimochodem zelené tóny v parfémech prý dokáží zlepšovat náladu a na mne to u Vůně trávy dokonale funguje, cítím se šťastná, spokojená a tak nějak volná. Několik let zpět měl Lampe Berger parfém, která se jmenoval Čerstvě posečená tráva a nynější Vůně trávy ji trefně nahrazuje. Pokud si přejete doma navodit osvěžující atmosféru přírody, tato vůně vám to beze zbytku splní.

 

Iveta Zábranská
specialistka na vůně

 

 

 

Naše doporučení

Výrobky Maison Berger Paris odpovídají náročným kvalitativním normám, které zaručují, že skutečně přispějí ke zlepšení kvality vašeho života. Vývoj jedné vůně trvá v průměru 3 roky a pracují na ní přední světoví parfuméři. Doba provonění interiérového parfému je 20 hodin difúze a 80 hodin vonného účinku v běžně velké místnosti.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Náplně do katalytické lampy Maison Berger Paris
Provedení: náplň do katalytické lampy
Objem: 500 ml
Charakter vůně: svěží
? Doba provonění: 80 hodin
Země původu: Francie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5921 maison berger paris napln do katalyticke lampy vune travy 500 ml 5921 maison berger paris napln do katalyticke lampy vune travy 500 ml
5
Avatar autora | 6.3.2019
Voní jako procházka po louce. Rádi se k ní doma vracíme.
5921 maison berger paris napln do katalyticke lampy vune travy 500 ml 5921 maison berger paris napln do katalyticke lampy vune travy 500 ml
5
Avatar autora | 4.10.2018
Nádherná vůně.

Maison Berger ParisRyze francouzská značka Maison Berger Paris už více než 120 let voní v interiérech různého charakteru. Obývacími pokoji, koupelnami, kuchyněmi, ale i čekárnami u lékaře, kancelářemi nebo obchody se linou vůně moře, ovocných nektarů, lněných květů, dřeva nebo čerstvě vypraného prádla. Obzvláště v letních měsících ale oceníte i praktické vůně proti komárům nebo vůně, které umí pohltit pach tabáku nebo domácích mazlíčků. Katalytické lampy Maison Berger Paris umí zbavit vzduch bakterií, dezinfikují interiér a díky katalytické reakci hoří bez přítomnosti plamene a kouře. Jsou zdravotně nezávadné a byly vyrobeny pod dohledem zkušených parfumérů. Vedle katalytických lamp najdete v nabídce i aroma difuzéry, polymerové tyčinky či vonné svíčky. Maison Berger Paris je přední značkou v otázce kvality ovzduší v interiérech, a to díky vlastnostem katalytických lamp čistit vzduch a odstraňovat nežádoucí pachy. Produkty Maison Berger Paris jsou vyvíjeny s náležitou pečlivostí, podle specifikací, které patří mezi nejpřísnější na světě a které dokonce překračují kritéria oficiálních norem. Vonné produkty značky Maison Berger Paris do ovzduší vypouští pouze certifikované látky a zkoušky prováděné nezávislou laboratoří potvrzují, že během difúze nebyly nikdy nalezeny látky BTEX (benzen, toluen, etylbenzen, xylen, styren, naftalen, formaldehyd a acetaldehyd). Od dodavatelů Maison Berger Paris nakupuje pouze vysoce kvalitní suroviny. Aby bylo možné vyrobit ty nejlepší možné vůně, požaduje u dodavatelů zajistit testování surovin v rámci kvality a charakteru vůně, síly difúze a vnímané kvality vůně po rozptýlení. Pro vytvoření vůně Maison Berger Paris používají francouzští mistři parfuméři přírodní i syntetické složky. Tato kombinace umožňuje vytvářet vůně s charakterem a nahrazovat suroviny, které se staly vzácné nebo škodlivé pro lidské zdraví. Složky obsažené v náplních Maison Berger Paris podléhají speciálním vnitřním normám, které jsou přísnější než ty, které požadují předpisy EU, USA a IFRA.

Hlavní výhody

  • francouzská značka s vlastní produkcí od roku 1898
  • výběr z více jak 50 originálních vůní z vlastního vývoje
  • design od předních francouzských umělců a designérů
  • výrobky splňují normy zdravotní nezávadnosti EU a USA
  • provonění a čistící účinek katalytických lamp
  • tradice francouzských parfumérů z Grasse